Kontakt Dent Support

Vi dækker hele Danmark. Og er aldrig længere end et opkald væk!

Hvis du har spørgsmål til vores services, vores produkter eller til varer i det hele taget, er du altid velkommen til at kontakte os for personlig betjening.

Brug for et servicebesøg?

Har du behov for akut service på dit udstyr, bedes du også kontakte os telefonisk. Så finder vi sammen en tid til et servicebesøg hurtigst muligt.

Dent Support A/S
Mandal Allé 12 B
DK-5500 Middelfart
Telefon: +45 70 233 121

Der er åbent for telefonisk support på alle hverdage
fra 07.00-16.30 (fredag 08.00-16.00)

E-mail: info@dentsupport.dk

Find en medarbejder

Ring til vores service på +45 70 233 121 – uanset om du har brug for akut service, skal aftale tid til serviceeftersyn, har brug for ny montering eller andet. Så finder vi den rette tekniker, som hurtigst muligt kan hjælpe dig. Du kan også altid kontakte den enkelte medarbejder direkte på email.

Matti Overgaard
Stig Færch

Medindehaver
stig@dentsupport.dk

Carsten Kjær
Søren Andersen

Røntgenspecialist
soeren@dentsupport.dk

Jørn Iversen

Servicetekniker
jorn@dentsupport.dk

Per Otto Stegemeier Wähling

Servicetekniker/Værksted
perotto@dentsupport.dk

Martin Hammer

Servicetekniker
martin@dentsupport.dk

Christian Balshøj Nielsen

Servicetekniker
christian@dentsupport.dk

Kenneth Jakobsen

Servicetekniker
kenneth@dentsupport.dk

Henrik Lund-Larsen

Servicetekniker
henrik@dentsupport.dk

Sune Thomsen

Servicetekniker
sune@dentsupport.dk

Lasse Andersen

Servicetekniker lasse@dentsupport.dk

Joachim Mortensen

Servicetekniker joachim@dentsupport.dk

Jette Jakobsen

Administration
jette@dentsupport.dk

Helle Søegaard

Administration
helle@dentsupport.dk

Sofie Nordby

Marketing sofie@dentsupport.dk

Tine Overgaard

Administration
tine@dentsupport.dk